Ecem Özkaya Alışverişten Hoşlanmıyor - Milliyet Cadde

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Ecem Özkaya Alışverişten Hoşlanmıyor - Milliyet Cadde

Mesaj tarafından Admin Bir Paz 06 Mayıs 2012, 18:28

ALIŞVERiŞTEN HOŞLANMIYOR

‘İffet’ dizisinde ‘Nil’i canlandıran Ecem Özkaya, pek çok kadının aksine alışverişten hoşlanmıyor. Oyuncu ruh halini düzeltmek için değil, ihtiyacı halinde alışveriş yaptığını söylüyor.

Star’da ekrana gelen ‘İffet’ dizisinde, Mahir Günşiray’ın oynadığı Ali İhsan’ın Londra’dan gelen kızı Nil’i canlandıran Ecem Özkaya, bu projede yer almaktan mutlu olduğunu söylüyor. Instyle dergisine konuşan genç oyuncu, canlandırdığı karakterle ilgili şunları söylüyor:
“Nil’le buluştuğumuz tek nokta fotoğrafa olan ortak tutkumuz. Onun dışında Nil bağımlılığı, zaafları olan bir kız, bu benim hayatta hiç tanımadığım bir şey. Asla kötü bir insan değil ama zengin bir ailenin kızı olmasından dolayı biraz şımarık. Her istediğini elde etmek istiyor, bu noktalarda ona katkılarım ancak yaptığım gözlemler sayesinde olabiliyor.”

Oyunculuk çocukluk hayali
Özkaya, fotoğrafa olan tutkusunu İstanbul’un ara sokaklarında elinde fotoğraf makinesiyle kaybolarak giderdiğini anlatıyor. Çocukluğundan bu yana Anadolu yakasında yaşayan oyuncu, tam bir Bağdat Caddesi ve Kadıköy tutkunu.
Üniversitede sinema-televizyon okuyan Özkaya, bu sektörün içinde oyuncu olarak var olmasının çocukluk hayali olduğunu ve şu anda hayallerinin gerçekleştiğini anlatırken heyecanı yüzünden okunuyor.

İhtiyaç halinde alışveriş yapanlardan
Pek çok kadının aksine, alışveriş yapmaktan pek hoşlanmayan ve genelde alacaklarını göz kararı seçen Özkaya, ruh halini düzeltmek için değil, ihtiyaç halinde alışveriş yapanlardan.
Dolabının vazgeçilmezi olan siyah tişörtler dışında, kıyafette feminen olana maskülen detaylar eklemekten, dantel gibi nostaljik detayları dozunda kullanmaktan yana. Oyuncu aynı zamanda tam bir ayakkabı düşkünü.

“Evlilik teklifini ben yaptım”

Kendisi gibi oyuncu Mustafa Üstündağ’la evli olan Ecem Özkaya sakin, karar almayı karşı taraf bırakacak gibi gözüken yapısının aksine oldukça cesur bir kadın olduğunu söylüyor: “Eşimin ilk gözlerini tanıdım, o nedenle gözler benim için çok önemlidir. ‘Cümbür Cemaat Aile’ dizisinde tanıştık ve onunla ilk karşı karşıya kaldığımızda adını koyamadığım bir şey hissettim. Eşime ben evlenme teklif ettim, belki onun aşkına olan inancım da böyle cesur bir kararı almamı desteklemiş olabilir. 2010 Nisan ayında karar verdik ve ağustosta da evlendik. Eşim evlenme teklifi alınca ilk önce inanamadı ama sonra da bunun keyfini çıkardı.”

Yazı: Buket Baydar

Kaynak: Milliyet Cadde
Admin
ADMİN
ADMİN

Başarı Sistemi : 7

http://ecemozkaya.fanforum.biz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics